Українці по всій країні почали виходити на Марш миру "Я - Волноваха"

Дата публікації
Українці по всій країні почали виходити на Марш миру "Я - Волноваха"

Фото з соцмереж

Окрім України, на Марш солідарності також вийдуть і в інших державах світу.

Українці почали виходити на Марш миру / Фото з соцмереж
У неділю, 18 січня, українці вийшли на марш миру "Я - Волноваха". Так, у Києві з парку ім. Шевченка стартувала Хода єдності пам'яті жертв терору.

Величезна колона учасників ходи прямує до Майдану Незалежності з листами, на яких написано "Я - Волноваха", іноді скандуючи "Україна понад усе, героям слава!". На Майдані відбудеться молебень за загиблими.

До учасників акції приєднується все більше людей, їх уже близько 3 тисяч. Вони тримають плакати: "Я - Волноваха" та Je suis Volnovakha.

Разом з тим на аналогічні марші виходять й інші українські міста. Так, у Миколаєві, Краматорську та Харкові організовано Марші мира.

У Харкові Євромайдан та усі демократичні сили Харкова вийдуть на ходу проти терору о 13:00. Хода пройде з майдану Свободи від намету до площі Конституції по закінченню Віча.

Окрім України, в інших державах громадяни також вийдуть на акцію - в Лісабоні (Португалія), Москві, Берліні, Гамбурзі та Франкфурті (Німеччина), Парижі, Празі, Лондоні, Відні, Буенос-Айресі, Дубліні, Вашингтоні, Утрехті, Брно, Мілані, Римі, Сан-Франциско і Окленді.

Наступна публікація