Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці "побили" сумний рекорд минулого року з кількості смертей при купанні

Статистика свідчить про те, що люди надто безвідповідально ставляться до відпочинку на воді.

Майже півтисячі смертей сталося на водоймах від початку року. Попри постійні інструктажі і рейди серед відпочивальників сумна статистика вже перевершила торішню кількість потопельників, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дніпропетровщина: у селищі Рашківка жінка раптово зникла під водою, її тіло згодом знайшли водолази. Інший випадок у селищі Сотницьке – чоловік просто пірнув, більше його не бачили. У Києві біля Поштової площі двоє п’яних захотіли охолодитись – свідки вчасно помітили гуляк і витягли їх живими. І це лише кілька випадків за минулу добу.

Відео453 людини загинули на водоймах країни від початку року

Майже півтисячі смертей на водоймах від початку року. Попри постійну профілактику, інструктажі і рейди серед відпочивальників, рятувальники констатують, що сумна статистика вже перевершила минулорічну кількість потопельників. І це при тому, що початок купального сезону тільки набирає обертів.            

453 людини загинули на водоймах країни від початку року

Коли на дворі +35, можливість втопитися нікого не лякає, і на пляжах відпочивальники поводяться однаково: розпивають алкоголь, не стримують себе у веселощах, не реагують на попередження. Рятувальникам більше доводиться пильнувати за дорослими, а не дітьми, хоча громадяни на пляжі запевняють, що в разі чого і врятують, і врятуються самі: "Правил не знаю, але якщо хтось буде тонути, то мабуть, зможу допомогти якось".

Рятувальники наполягають: якщо все ж побачили потенційного потопельника – найперше викликайте рятувальників та швидку. Далі, якщо вже і зважились витягати самотужки, головне правило – підпливати ззаду і непомітно, бо той, хто тоне, потягне і рятівника із собою. Купатися радять тільки під наглядом рятувальників або ж  тверезих друзів. І бути пильними, бо той, хто тоне, може і не встигнути навіть крикнути.

Фотогалерея У Києві визнали небезпечними одразу десять пляжів (7 фото)

Ірина свого часу пережила цей жах, тож нині дуже обережна. "Ні про який крик і мови не було – дай Боже повітря ковтнути. Ніхто з оточуючих не розуміє, що ти тонеш – оце страшно. Людей навколо багато, але ніхто не розуміє", - пояснила вона.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції