Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці поділилися враженнями після здобуття престижної премії МTV

Програмісти з Дніпра кажуть, що завдання з США стимулює їх розвиватися.

Українці стали переможцями цьогорічної музичної премії МTV. Статуетку за найкращі візуальні ефекти отримали дніпровські програмісти, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Саме вони створили сюрреалістичне відео для пісні Up&up групи Coldplay. Цей кліп побив усі рекорди перегляду у Інтернеті, його називають "найкращим кліпом сучасності".

Відео Дніпровські програмісти отримали престижну нагороду за сюрреалістичний кліп гурту Coldplay

Для двох дніпровських айтішників цьогорічна нагорода не перша. Торік вони дістали навіть не одну, а дві статуетки за роботу над кліпом для Джастіна Бібера. Програмісти співпрацюють чи не з усіма найвідомішими виконавцями світу. Серед них Брітні Спірс, Каньє Вест та Ріана. А наступного року самі увійдуть у групу експертів, яка таємним онлайн голосуванням визначає переможців у технічних номінаціях Music Awords.

"Це були 45 днів дуже важкої праці. Це було дуже відповідально, ми хвилювалися, і було 50 на 50, але ми все-таки взяли премію. Американська індустрія дуже нас стимулює, там потрібно якісно і на вчора. Ми поки так не вміємо, і тому змушені семимильними кроками бігти, щоби бути кращими. Доводити, що ми можемо працювати, можемо їх обганяти", - зізнався переможець МTV 2016 в номінації "За найкращі візуальні ефекти" Сергій Машевський.

Залиште свій коментар

Вибір редакції