Українці полетіли до Польщі на маленьких літаках святкувати безвіз

Гостям у сусідній європейській країні були раді.

Українські пілоти здійснюють переліт Польщею, приурочений до початку дії безвізового режиму. Сьогодні вони дісталися Кракова, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Із Хелма 8 літаків перелетіли на приватний майданчик Затор. Дорога була непростою через сильний зустрічний вітер і бовтанку на нижчих висотах. Згодом до цього додалися дощ і гроза неподалік, що для легкомоторних літаків, половина з яких вітчизняного виробництва, є випробуванням.

ВідеоУкраїнські пілоти легкими літаками продовжили без віз переліт Польщею

На маленькому аеродромі під Краковом українських пілотів зустріло місцеве телебачення та генеральний консул. Він повідомив, що в першу добу безвізу до Польщі в'їхало тисячу українців – відсотків на 30 більше, ніж зазвичай. "Якщо нема візи, українець пересувається по території Польщі і не тільки Польщі вільно, не мусить пояснювати, що він робить у тому чи іншому пункті", - пояснив пан Олег Мандюк вигоду безвізових подорожей.

Прийомом у Кракові учасники перельоту лишилися задоволені. "Нас тут зустрічають добре, як вдома. Я вважаю, що це добрий для нас знак, що нас чекають у Європі. Сподіваємося, що в нас будуть дуже гарні польоти наступного разу", - зізнався пілот Станіслав Зубар.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар