Українці посіли перше місце в світі за рівнем недовіри до влади – Gallup

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

91% українців впевнений, що серед влади процвітає корупція.

 В Україні рівень довіри населення до влади становить лише 9% - це найнижчий у світі показник.

Про це йдеться у дослідженні аналітично-консультативної компанії Gallup за 2018 рік.

Як зазначають аналітики, вже другий рік поспіль в Україні фіксують найнижчий рівень довіри у світі, а невпинно падає він вже десятиліття. Так, наприклад, за Януковича цей показник вже сягав 24%. При цьому у пострадянських країнах довіра до керівництва держави у середньому складає 48%, світовий середній рівень – 56%.

Недовіра українців да влади_3
Gallup
Рівень довіри населення до влади. Світло-зеленим – в Україні. Темно-зеленим – в світі. Сірим – у пост-радянських країнах.

З'ясувалось, що одразу після обрання президентом Петра Порошенка, довіру до влади загалом відчували 24% українців, а дії Порошенка схвалювали 48%.

"Проте ці надії швидко зникли, оскільки багато українців побачили, що влада не в змозі виконати вимоги протестувальників Революції на Майдані. З 2015 року довіра не перевищувала 14%", - підсумовують автори дослідження.

Разом з цим лише 12% українців вірять у чесні вибори, а 91% вважає, що у владних колах широко розповсюджена корупція.

Недовіра українців да влади_2
Gallup
Віра українців у чесні вибори.

Водночас з недовірою українці ставляться і до бізнесу - 82% людей впевнені, що корупція процвітає і в ньому.

Недовіра українців да влади_1
Gallup
Впевненість українців у розповсюдженні корупції. Світло-зеленим – у владі, темно-зеленим – в бізнесі.

Як зазначають аналітики, хто б не переміг на виборах, він одразу ж зіштовхнеться з суспільством, в якому глибоко вкоренилася недовіра до багатьох національних і державних інститутів.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Офіційно ЦВК зареєструвала 44 кандидати у президенти.

Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. Про кандидатів, які візьмуть участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Також ТСН.ua пропонує ознайомитись із їхніми деклараціями за 2017 рік, а ще зробив великий спецпроект, де максимально просто і з гумором відповідає на найбільш популярні запитання щодо виборів.

ВідеоРозгалужені мережі з підкупу виборців в Україні є, і з ними потрібно боротися

Народні депутати вважають неприпустимим використання командою президента таких схем. Бо, якщо президента переоберують саме таким чином, його легітимність буде під великим запитанням. Чому - дивіться далі.  

Розгалужені мережі з підкупу виборців в Україні є, і з ними потрібно боротися

Залиште свій коментар

Вибір редакції