Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці поставили Януковичу ту ж оцінку за перший рік, що й Ющенку

За п'ятибальною шкалою Янукович в середньому отримав від суспільства оцінку в 2,7 бала. Наприкінці 2005 точно так само українці оцінили діяльність Ющенка.

 Українці практично однаково оцінили діяльність президента Віктора Ющенка і Віктора Януковича за аналогічний період їх перебування при владі. Про це повідомив заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко.

"За п'ятибальною шкалою в 2011 році Янукович в середньому отримав від суспільства оцінку в 2,7 бала. Наприкінці 2005 точно так само - 2,7 бала - народ оцінив діяльність Ющенка", - уточнив експерт.

Нагадаємо, члени Кабінету міністрів вважають, що Янукович протягом першого року президентства забезпечив стабільність, демократію і початок реформ у країні.

22 лютого Львівська обласна рада теж оцінила оцінили перший рік діяльності Януковича - депутати поставили президенту "незадовільно".

"Передовсім слід констатувати, що обіцяне в передвиборчій програмі покращення життя вже сьогодні відкладено на невідому перспективу", - зазначили у Львівській облраді.

Читайте також:

Луценко: Ющенко продав Україну Януковичу "на фарш"

Янукович у Харкові став Ющенком

Колишній соратник президента: Янукович дуже схожий на Ющенка

Залиште свій коментар

Вибір редакції