Як діяти у разі травмування під час прогулянки. Поради експертів

Дата публікації
Перегляди
680
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як діяти у разі травмування під час прогулянки. Поради експертів

Фото: pixabay.com

В українських містах на пішоходів очікують сотні перепон.

Україна посіла почесне третє місце у світовому рейтингу країн, громадяни яких найбільше люблять піші прогулянки, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Таке рішення ухвалили учені Стенфордського університету, всього на декілька кроків попереду нас Гонконг і Китай.

Піша хода – корисна для здоров'я безкоштовна альтернатива громадському транспорту або авто. За даними дослідження, в середньому кожен українець намотує 6107 кроків або 5 кілометрів на день.

Україна посідає третє місце у світовому рейтингу найбільш крокуючих країн

Україна посідає третє місце у світовому рейтингу найбільш крокуючих країн

Проте у місті на любителів пройтися чекає немало небезпек, навіть зручне взуття витримає не всі київські вулиці. Про комфорт для пішоходів тут можна забути – деякі тротуари не те, що з ямами, а зовсім голі.

До того ж у пішоходів відбирають тротуар велосипедисти та автовласники, а також декілька десятків літніх терас, які заважають нормально пересуватися. Інколи, щоб подолати стометрівку, треба і перестрибнути, і яму вчасно обійти, і не перечепитися ні через що.

У самісінькому центрі Києва доходилася дівчина Вікторія, яка пішки поверталася з роботи і стала на люк.

"Я наступила, під моєю вагою він провалився, і я пішла ногою вниз. У мене був шок, і я дуже розгубилася… Здерта шкіра, поріз і садно", - розповіла вона.

За словами адвоката Ростислава Кравця, якщо людина потрапила в якусь халепу через занедбані тротуари, потрібно одразу викликати швидку та поліцію і фіксувати випадок, після чого йти до суду.

"Із позовом потрібно звертатися до організації, яка є балансоутримувачем призначеної вулиці. У цьому випадку, це відбувається в місті, і це місцева адміністрація. Місцевим адміністраціям належать прохожі частини, які вони повинні утримувати в належному стані", - наголосив він.

Також експерт порадив звертатися до суду, маючи довідку з лікарні про завдані ушкодження, чеки, в яких вказано, скільки витрачено на ліки, а якщо через травму було частково втрачено дохід на роботі - треба вказати, яку саме суму.

Окрім цього, якщо людина раптом через подібну травму пролежала в лікарні понад 21 день, поліція має відкрити кримінальне впровадження.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
680
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація