Українці Росії спростували слова Грищенка про роботу бібліотеки у Москві

Як заявляє Об'єднання українців Росії, твердження міністра про те, що українська бібліотека в Москві працює у нормальному режим, не відповідає дійсності.

 Об'єднання українців Росії спростувало слова міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка про нормалізацію роботи Бібліотеки української літератури у Москві. Про це повідомили в прес-службі ОУР.

"Не відповідає дійсності твердження міністра про те, що Бібліотека української літератури в Москві працює у нормальному режимі", - відзначили в організації.

Повідомляється, що вилучені сервер, вінчестери комп'ютерів, книги, періодика, бібліотека відключена від Інтернету, співробітники і читачі не можуть користуватися сучасними інформаційними технологіями

Тривають допити співробітників бібліотеки міліцією, колектив і читачі знаходяться в постійній напрузі, підкреслили в ОУР.

"Крім того, зірваний процес отримання читачами періодичних видань України, що може призвести до повного припинення розповсюдження української періодики в Росії", - заявляють в організації.

18 лютого Грищенко у Верховній раді під час Години запитань до уряду заявив, що ситуація навколо Бібліотеки української літератури в Москві повністю врегульована. За його словами, бібліотека працює у своєму штатному режимі.

Як відомо, 23 грудня 2010 року відділ боротьби з екстремізмом МВС РФ під час обшуку вилучив із Бібліотеки української літератури більш ніж 50 книг для проведення психолого-лінгвістичної експертизи. Працівники міліції в електронному каталозі набрали слово "націоналізм" і вилучили всі видання, в яких було виявлено це слово.

Читайте також:

Янукович передав "ксенофобській" бібліотеці в Москві книжки про любов до України

Лавров пообіцяв Грищенку делімітацію кордону і бібліотеку

Азаров створить нову українську бібліотеку у Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: