Українці розповіли, як добираються на роботу і скільки часу на це витрачають

Кількість автовласників в Україні за рік зросла майже у два рази.

Більшість українців витрачають близько години, щоб дістатися на роботу. Про це свідчать дані опитування rabota.ua, в якому взяли участь понад 1200 респондентів.

За даними сайту, лише 13% щасливчиків добираються до офісу всього за 10-20 хвилин. При цьому більшості – 33% доводиться їхати на роботу майже годину. Ще 26% опитаних витрачають на шлях півгодини і кожен п'ятий змушений витрачати майже півтори години в одну сторону, щоб попрацювати і повернутися додому.

При цьому найпоширенішим транспортом залишається громадський - його використовують 71% учасників опитування. 14% користуються власним автомобілем (рік тому їх було всього 8%), практично стільки ж ходять пішки і лічені щасливчики користуються корпоративної розвезенням або таксі.

Примітно, що найбільш популярним видом громадського транспорту вже який рік поспіль лишаються маршрутки – ними користуються більше половини опитаних. На 5% менше опитаних їздить у метро, а далі з великим відривом йдуть інші види громадського транспорту.

Під час подорожі на роботу більшість слухає музику або аудіокниги, частина з них дивляться фільми або відеоуроки.  На другому місці – читачі. Вони читають книги, вирішують кросворди, вивчають іноземні мови. Ще третина не займаються нічим особливим – вони слухають радіо або просто дивляться у вікно на місто і людей.

Кожен десятий сидить в соцмережах, ще стільки ж примудряються поспати і набратися сил. Тоді як 6% опитаних витрачають час в дорозі на ігри, балаканину з рідними і близькими або рішення робочих питань телефоном.

Нагадаємо, що заступник Кличка розповів, коли з Києва почнуть зникати маршрутки.  Чиновники прогнозують, що кількість маршруток в столиці зменшиться на 40% за два роки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: