Українці розповіли, як пережили найдепресивніший день року

Українці до дня депресії ставляться скептично. 

18 січня у світі називають найдепресивнішим днем року. За дослідженням вчених, 87 відсотків населення планети цього дня нібито мають поганий настрій через постсвятковий синдром та брак грошей. Зокрема, страждають і від того, що до літа надто далеко, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Найдепресивніший день у світі визначив британський психолог Кліф Арнал. Під його керівництвом розробили формулу, за якою виміряли рівень щастя людини. Саме 18 січня, твердять вчені, у людства погано йдуть справи у всіх сферах життя.

Українці до дня депресії ставляться скептично. У Євгена сьогодні - чудовий настрій. Він відпочивав 11 днів, аж так, що стомився. Робота для нього - свято, бо улюблена. Тож поганого настрою у нього просто не буває.

Вікторія - бухгалтер в академії наук. Вже відпрацювала минулий тиждень і каже, що депресувати їй ніколи. Настрій - прекрасний. "Ви знаєте, всі живі-здорові і, дай Боже, щоб воно так було. Тому нормально", - каже вона.

Костянтин у найдепресивніший день не вірить. Хоча зізнається, що виходити на роботу було важко.

"З другого числа працюю, а що важкого, здоров'я не дозволяє працювати одразу багато після тривалих вихідних. Працювати не хочеться, але що робити", - каже він.

У пані Галини через суцільне здорожчання настрій псується. Засмучена і продавчиня Олена. Ії турбує відсутність покупців. "Як після свят… Не в усіх гарно після свят. Депресивно, тому що торговля не йде. Нічого доброго нема", - каже вона.

Якщо ж після Нового року настрій у вас все ж таки поганий, психологи радять дозволити собі це. Сумувати скільки потрібно, але не більше тижня. Після цього треба вирушати на пошуки людей або вражень, які принесуть радість.

У кожного свій час для суму, а найдепресивнішого дня у світі не існує, впевнена психолог Алевтина Шевченко.

"У когось були якісь очікування на Новий рік. Для тих людей, для яких ці очікування не справдилися, зараз такий відхідняк. Я б таке порадила - ні від кого нічого не очікувати, знайти для себе опору на власні сили", - каже вона.

Астролог Лілія каже, що якщо хтось йшов у понеділок на роботу не в гуморі - винна фаза місяця. Зранку була активізація поганої енергетики, але до вечора усе вирівнялось.

Пан Микола проблеми теж має, та на них не зважає. Каже, що головне не в цьому.

"Хочеться працювати – така погода чудова. Головне, щоб у нас була перемога, щоб люди наші, бійці трималися і все буде нормально", - каже він.

Нагадаємо, американські вчені встановили, що Facebook може викликати депресію. Як встановили дослідники, ознаки депресії, як правило, викликають повідомлення про успіхи їхніх знайомих: закордонні відпустки, нові будинки або авто, або ж весілля чи нові друзі. На думку вчених, порівняння призводять до заздрості та незадоволення своїм життям, а це, в свою чергу, призводить до появи симптомів депресії.

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Відео18 січня у світі називають найдепресивнішим днем року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: