Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці, що вражають: ТСН розповіла про дітей, яких минулоріч врятували глядачі

Не лишилися байдужими українці і до історії 11-річного Дениса зі Львова із лейкемією.

«Ті, що вражають» - це премія, яку започаткувала ТСН. Перші відзнаки вручили напередодні, у передноворічному випуску, який вже традиційно провели  із Софійській площі, біля головної ялинки країни. За минулий рік переможців визначала редакція ТСН, а вже в цьому році - телеканал «1+1» закликає долучитися до участі усіх глядачів.

Про добрі справи, які українці гуртом зробили минулоріч, - йшлося в сюжеті ТСН.19:30.

У вересні маленька Тая з Харкова випадково всілась у відро з окропом і отримала 70 відсотків опіків шкіри. Таю врятували глядачі ТСН. Із різних регіонів, із різних міст і містечок за кілька днів Україна наскладала для малечі на шість операцій.  Нині вона з батьками вдячна всім, хто допоміг і незнайомій дівчинці, яка передала для неї іграшки.

Не лишилися байдужими українці і до історії 11-річного Дениса зі Львова із лейкемією. За першу годину після сюжету глядачі ТСН перерахували 2 мільйони гривень. У якийсь момент банківська система ледь не дала збій.

Із польської лікарні дякує та передає вітання і 17-річний Даня.

Глядачі зібрали йому 100 тисяч євро на трансплантацію кісткового мозку. Нині він іще заслабкий, але всім зичить богатирського здоров’я.

Батьки киянки Лізи не вірили наскільки чуйними можуть бути незнайомі їм люди. Вони взагалі зневірилися, бо доньки - онкологія, алергія на хімію і лікарі, які відмовляються од неї й виписують із лікарні. Допомогти готові в клініці Ватикану. Ціна життя - 6 мільйонів гривень. Зараз уже є більшість суми.

Також глядачі ТСН як чарівники, допомагають справджувати заповітні дитячі бажання в проекті "Здійсни мрію». Хлопець, який рідко виходить із дому, стає пожежником, а прикута до інвалідного крісла дівчинка -  акторкою. Також діти отримали незабутні враження зустрічей із кумирами.

Нагадаємо, що раніше за кошти глядачів "1+1" в столичному "Охмадиті" відкрилася Школа Супергероїв

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян.

Залиште свій коментар

Вибір редакції