Українці, що застрягли в аеропорту Німеччини, повернулись додому

Частина українців змогла вилетіти ще ввечері 9 грудня рейсами Lufthansa й "Міжнародних авіаліній України", інші - вранці у п'ятницю літаком Lufthansa.

170 українців, які не могли покинути аеропорт Франкфурта-на-Майні через затримання 9 грудня рейсу авіакомпанії Lufthansa, повернулися в Київ.

Про це повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ Олександр Дікусаров.

З його слів, частина українців змогла вилетіти ще ввечері 9 грудня рейсами Lufthansa й "Міжнародних авіаліній України", інші - вранці у п'ятницю літаком Lufthansa. "Всі 170 українців повернулися", - сказав Дікусаров.

Він підкреслив, що генеральне консульство України надало допомогу українцям, що затрималися, - зокрема, тим, хто мав потребу в продовженні перебування на території Шенгенської зони.

Крім того, авіакомпанія Lufthansa забезпечила пасажирів харчуванням, надала можливість переночувати в готелі або ж оплатила таксі для переміщення по місту.

Нагадаємо, 9 грудня МЗС повідомив, що від 150 до 200 громадян України не можуть покинути аеропорт Франкфурта-на-Майні через скасування Lufthansa рейсу в Київ.

Повідомлялося також, що Lufthansa відмовляється направляти українців на рейси інших іноземних авіакомпаній, які забезпечують повітряне сполучення з Києвом. Lufthansa працює на українському ринку з 1991 року.

Читайте також:

200 українців застрягли в аеропорту у Франкфурті-на-Майні

 Паризький аеропорт закрили через негоду, дороги паралізовані

У Західній Чехії снігопад викликав транспортний колапс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: