Українці масово скаржаться на послуги служби доставки "Ін Тайм": що відбувається

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці масово скаржаться на послуги служби доставки "Ін Тайм": що відбувається

Компанія не працює у різних регіонах України.

Українці масово скаржаться на проблеми в діяльності кур'єрської служби доставки компанії "Ін Тайм". ТСН.ua отримала чимало листів від читачів.

Клієнти служби доставки повідомляють про проблеми у роботі компанії в різних регіонах країни. Зокрема, з Києва, Дніпра, Львова, Херсона. 

ТСН.ua отримав листи від читачів, які повідомляють про проблеми. Зокрема, такі: "Компанія "Ін Тайм не видає посилки і гроші за післяплату. Суми грошей дуже великі і для кожної людини у деяких випадках просто катастрофа", "Візовий центр відправив мій паспорт через службу "Ін Тайм". Повинна була забрати 24.02.19. Але ця служба перестала працювати, відділення закрито. Усі номери не працюють. У візових центрах нам жодної інформації не дають".

Тисячі адресатів не можуть отримати посилки, переслані документи чи грошові перекази за відправлені товари. Відділення служби зачинені або не працюють. Саме тому забрати посилки наразі не можливо.

Українці масово скаржаться на послуги служби доставки "Ін Тайм"

Українці масово скаржаться на послуги служби доставки "Ін Тайм"

На сайті "Ін Тайм" з'явилася інформація: "У зв'язку з технічними причинами прийом вантажів призупинено. Відділення працюють на видачу вантажів". Зазначається, що деякі сервіси недоступні тимчасово.

Працівники "Ін Тайму" ТСН.19:30 розповіли, що їм не платять зарплатню вже кілька місяців. Крім того, натякнули на банкрутство. Телефон контакт-центру не відповідає. 

Раніше національний оператор поштового зв'язку "Укрпошта" та найбільша українська компанія експрес-доставки "Нова пошта" попередили про можливі затримки із доставкою поштових відправлень у зв`язку зі складними погодними умовами на території України.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація