Найчастіше українці скаржаться Верховній раді на корумповані суди

Протягом лютого-червня 2011 року українці скаржилися до ВР на корупційних правоохоронців та хабарництво в судах.

Найчастіше заявників, які прийшли на прийом голів парламентських комітетів у Верховній раді, турбували проблеми законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод та корупційність правоохоронних та судових органів.

Протягом лютого-червня 2011 року відвідувачами порушено 157 питань з цієї тематики, що становить 34,3% загальної кількості питань, порушених на особистих прийомах.

Українці продовжують скаржитися на діяльність представників судової гілки влади, зокрема, на порушення норм процесуального права, винесення неправомірних рішень та вироків, на хабарництво, тяганину в судах.

Непоодинокими є звернення з приводу корупційних діянь працівників правоохоронних органів, фальсифікації ними кримінальних справ, тяганини зі слідством, нарікання на самоусунення працівників прокуратури всіх рівнів від здійснення нагляду за додержанням і належним застосуванням законів, формальне ставлення до виконання своїх службових обов´язків, відписки та відсутність належного реагування на звернення громадян.

У зверненнях, поданих під час особистих прийомів за цей період, однією з найневрегульованіших залишається соціальна сфера. Кількість питань щодо соціального захисту становила 80, або 17,5% загальної кількості питань, порушених відвідувачами.

Більшість громадян похилого віку вважають, що держава не повною мірою забезпечує їм належний рівень пенсійного забезпечення, вимагають встановити соціальну справедливість у розмірах пенсій, наголошують на необхідності внесення змін до чинного пенсійного законодавства.

Усього на особистих прийомах побували 387 відвідувачів, від яких отримано 443 звернення, з них 371 письмове та 72 усних. Це на 110 відвідувачів та 158 звернень більше, ніж за період роботи сьомої сесії ВР шостого скликання.

Та відповідно на 169 відвідувачів та 204 звернення більше, ніж під час роботи шостої сесії Верховної Ради шостого скликання.

Читайте також:

Верховна рада закрилась на канікули

Верховна рада потроху йде під землю

Борги, списані з тепловиків, перекладуть на населення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: