Українці скинулись на новий будинок для маленького рятівника з Чернігівщини

Родина Коваленків залишилася без житла через пожежу

Українці справили входини для п'ятирічного рятівника. Історія маленького Роми з Рогізок, який витягнув з пожежі двох своїх менших братів, не лишила байдужими глядачів ТСН. Матір-одиначка і її троє синів втратили житло, діти мусили шукати тимчасовий притулок в інтернаті. Але не на довго. За три тижні українці зібрали гроші на новий будинок для Роми та його родини.

Родина Коваленків показує своє нове житло. Гроші на нього збирали небайдужі українці.

Коли сталася пожежа, мати хлопчиків була в магазині. Повернулася — зайти у хату вже було неможливо. А дітки цілі та неушкоджені чекали її надворі. Мати мусила віддати дітей до інтернату, поки шукала інше житло. Вперше вони розлучалися так надовго. Повернення чекали півтора місяця.

"Після того, як вийшов сюжет, звернулися люди небайдужі, подзвонили з Києва. І зразу найшлися гроші", — розповідає тітка малюків.

Мати малюків знала, що ніколи не назбирає на власне житло. Тепер у неї хата навіть більша, ніж була.

Родичі та сусіди влаштували толоку у дворі нового будинку. Тут вже давно ніхто не жив, подвір'я заросло кущами та бур'яном.

Зібрані українцями гроші, які лишилися після купівлі будинку, витратили на свердловину, пральну машину та холодильник. Коваленки сподіваються, більше приводів для розлуки в них не буде.

ВідеоУкраїнці справили входини для п'ятирічного рятівника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: