Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці стали частіше користуватися послугами "Укрзалізниці": влітку пасажиропотік зріс на 20%

Щодня залізницею користуються понад 141 тис. осіб.

Щодня у літній сезон "Укрзалізниця" перевозить близько 141 тис. пасажирів. Це на понад 20 % більше, ніж навесні, повідомила пресслужба товариства.

За словами голови правління "Укрзалізниці" Євгена Кравцова, на літній період додатково призначили 32 поїзди. Загалом щодня територією України курсують 147 поїздів.

Найбільше - до узбережжя Чорного та Азовського морів – 70. . З них у напрямку Бердянська — 5 пар поїздів, до Херсона — 17, Новоолексіївки, Генічеська — 16, Одеси, Білгород-Дністровська та Ізмаїла — 33.

"Із 2864 вагонів, задіяних у перевезеннях, 1304 обладнані системою кондиціювання повітря. Купуючи квитки онлайн, пасажир одразу бачить, які вагони без кондиціонера — вони позначені відповідними піктограмами", - повідомив Кравцов. Якщо вагон обладнаний кондиціонером, але він не працює, Кравцов радить звернутися до контактного центру Укрзалізниці.

Як повідомлялося раніше, "Укрзалізниця" починаючи від 8 липня буде продавати квитки на поїзди за 60 діб до дати їхнього відправлення. Послуга буде доступна для низки популярних поїздів внутрішнього та міжнародного сполучення й безпересадкові вагони.

Відео Представник Укрзалізниці про стан вагонів, кондиціонування та додаткові поїзди на свята

"Швидко викидати з посад" керівників, які випускають з депо в неналежному стані рухомий склад. Про це заговорив на засіданні уряду прем'єр-мінінстр Володомир Гройсман, коли йшлося про стан вагонів Укрзалізниці. Чи справді щось не так з вагонами? Чи відповідають ціни на квитки якості послуг, які надає нам залізниця? Чи в усіх вагонах працюють кондиціонери зараз, у найспекотніші дні літа? А ще про додаткові поїзди на свята -  про це поговоримо просто зараз із нашим гостем Олександром Красноштаном - директором департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Укрзалізниці.

Представник Укрзалізниці про стан вагонів, кондиціонування та додаткові поїзди на свята

Залиште свій коментар

Вибір редакції