Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці стали частіше їздити за кордон: менше відвідують Росію, а більше - Польщу

Торік паспортний контроль було пройдено 75 мільйонів разів.

Українці стали частіше їздити за кордон. Торік паспортний контроль було пройдено 75 мільйонів разів, що на чотири мільйони більше, ніж у 2018 року. 

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ. 

Зазначається, що сухопутний кордон з країнами Євросоюзу перетнуло близько 30,5 мільйонів громадня України. Цей показник виріс на півмільйона у порівнянні з 2018 роком. Крім того, один з найбільших показників з перетинання державного кордону України дали міжнародні аеропорти. Так, літаками подорожували понад 15 мільйонів осіб, що на 3,5 мільйони більше, ніж у 2018.

У минулому році українці стали рідше їздити  до Росії. Поїздки здійснили 3,9 мільйонів громадян України, що менше на 6%. Натомість зросли поїздки до сусідньої Польщі (9,9 мільйонів) та Угорщини (3,4 мільйона). 

Попит також мають Молдова (1,4 мільйона), Білорусь та Румунія (по 1,2 мільйона), Словаччина (1 мільйон). Збільшилися поїздки до Німеччини (+ 31%), Італії (+26%),  Португалії (у 33 рази більше), Австрії (у 1,9 р.), Іспанії (у 1,6 р.), Греції (+46%), Франції ( + 13%), Чехії (+ 38%)

З-поміж туристичних країн українці надали перевагу Катару (+ 37%), Єгипту (+ 36%), Грузії (+ 23%), Туреччині (+ 21%), ОАЕ (+ 20%), Кіпру (+ 15%). 

Як повідомлялося, Кабмін планує прискорити виготовлення закордонних паспортів. У Києві буде виготовлення паспорта за один день: сьогодні оформили, завтра отримали. Для обласних центрів це буде три робочих дні.

Відео Громадяни Великої Британії зможуть подорожувати в Україну без візи

Британці перестають бути членами Євросоюзу і можуть без візи в'їжджати на територію України. Адже на них не розповсюджуватиметься безвізовий режим як для всіх європейців. Аби виправити ситуацію, президент Зеленський спеціально для британців видав окремий указ строком на один рік.  

Громадяни Великої Британії зможуть подорожувати в Україну без візи

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції