Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці стали менше слухати російську музику і шансон – опитування

З'явилося більше фанатів українського року, стверджують соціологи.

У 2015 році у містах України із населенням більше 50 тисяч, відбулося різке падіння частки населення, яка слухає музику російських виконавців.

Про це повідомляється в дослідженні TNS.

Згідно із даними, в першому кварталі 2011 року російську поп-музику слухали 59% українців, а українську – 43%. У першому кварталі 2015 року українська поп-музика випередила російську – 46% проти 44%.

Кількість слухачів української музики з 1 кварталу 2013 року зросла майже на 6%.

Опитування по музиці
Українці менше слухають російських виконавців

Крім того, спостерігається зростання популярності двох стилів: популярної української музики та української рок-музики. У 2011 році 15% респондентів слухали український рок, тоді як в 2015 їх стало 20%. Протягом останніх п'яти років українська музика стає популярнішою в усіх регіонах України. Як повідомляють соціологи, якщо говорити саме про поп-музику, - за останній рік, порівняно з 1 кварталом 2014 року, кількість фанатів українських виконавців зростає тільки в південному (на 4,7%) і східному регіоні (на 2,1%), а в інших частинах України значних змін у частці слухачів не сталося.

Також різко впала частка любителів шансону (30%) і пісень минулих років (60-ті, 70-ті, 80-ті). українська рок-музика на 5% збільшила популярність – до 20%.

Під час дослідження опитували населення України 12-65 років, в містах з населенням більше 50 тисяч (крім АРК і зони АТО). Вибіркова сукупність: 5000 респондентів

Респондентам пропонувалося вибрати стилі музики зі списку, складеного компанією TNS.

Нагадаємо, раніше стало відомо, як росіяни ставляться до українців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції