Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці змінили набір повсякденного меню

Харчові звички українців змінюються

За півроку домашнє харчування жителів України зазнало змін. Про це йдеться у даних вибіркового обстеження умов життя домогосподарств Державної служби статистики.

Як повідомляється, українці стали більше споживати рибу та рибопродукту - на 8%, фрукти, ягоди, горіхи, виноград - на 3%, м’ясо та м’ясопродукти - на 2%.

Більше того, знизилось спроживання картоплі - на 3%, хліба і хлібних продуктів та молока і молочних продуктів - по 1%.

Ніяк не змінилося за рік споживання яєць, олії та інших рослинних жирів, цукру, а також овочів і баштанних.

Нагадаємо, у вересні в Україні подорожчало м'ясо та сало. Вартість одного кілограма свинини зросла майже на 40 копійок і становить 114 з половиною гривень. Від початку року м'ясо додало в ціні більше 4 гривень.

Також повідомлялося, де найдорожчий борщ в Україні. Виявилося, що найдорожчий борщ вийде в Одеській області - там 4-літрова каструля коштує 105 гривень. А найдешевший у Тернопількій області - 91 гривню.

ВідеоНайдорожчий борщ і курс валют - економічні новини

Експерти підрахували, скільки коштує приготувати улюблену страву! Найдорожче в Одеській області: там 4-х літрова каструля коштує 105 гривень.У Люксембурзі скасують платний проїзд у трамваях, автобусах та приміських поїздах.Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

Найдорожчий борщ і курс валют - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції