Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці стали значно менше їздити до Росії - прикордонники

Понад 100 мільйонів осіб перетнули український кордон за 2019 рік.

За весь 2019 рік українські прикордонники перевірили документи рекордної кількості громадян – понад 102 млн осіб. Українці частіше стали літати та рідше їздити до Росії. Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.

Зазначається, що все більше подорожувальників, як в Україну так і за межі нашої держави, надають перевагу повітряному транспорту. "Зокрема, минулого року літаками український кордон перетнули більш як 20,6 млн осіб, що на 23 % перевищує показник попереднього року (16,7 млн осіб). Частка українців серед мандрівників, які обрали повітряні подорожі, зросла ще більше – на понад 30 % (з 11,6 млн осіб 2018 року до 15,1 млн осіб 2019 року)", - йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, морським транспортом український кордон 2019 року перетнули майже 400 тисяч людей. Цей показник у загальному пасажиропотоці, хоч і незначний, але в порівнянні з 2018 роком він зріс на 11,5 %.

Тим часом на пунктах пропуску на сухопутних ділянках держкордону України, пасажиропотік з Євросоюзом 2019 року залишався на рівні 2018-го. Торік кордон України з країнами ЄС перетнули понад 36,7 млн осіб.

"Майже на 10% зменшився пасажиропотік на українсько-російському кордоні. Якщо 2018 року на цій ділянці прикордонники оформили понад 11 млн осіб, то 2019 – менше 10 млн. При цьому кордон з Росією перетнуло на 800 тисяч українців менше (7 млн осіб). Також 2019 року суттєво зменшилася кількість громадян, які перетнули кордон з Білоруссю (на 9 %) та Молдовою (на 6,1 %)", - уточнили прикордонники.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що від 1 березня 2020 українцям заборонять виїжджати до Росії за внутрішнім паспортом і свідоцтвом про народження. 

Відео Черги скоротились: Держприкордонслужба повідомила про зменшення кількості авто на пунктах пропуску

Нічні затори на заході країни значно зменшились. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України. Найзавантаженіший натепер пункт пропуску Краковець на кордоні із Польщею. Кореспонденти ТСН нарахували там чотири десятки машин.    

Черги скоротились: Держприкордонслужба повідомила про зменшення кількості авто на пунктах пропуску

Залиште свій коментар

Вибір редакції