Українці в десятках міст і шістьох країнах одночасно заспівали колядку "Нова радість стала"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акцію щороку влаштовує Вертеп-фест у Харкові.

У Харкові стартував щорічний Вертеп-фест. У суботу вже відбувся парад вертепів центральною вулицею міста, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Більше сотні колективів зі всієї України колядуватимуть по всьому місту два дні. Розпочали фестиваль зі святкової ходи по центральній вулиці Харкова – більше тисячі людей виконували колядки та розігрували сцени з вертепів.

ВідеоУ Харкові розпочався щорічний вертеп-фест

Хода вертепів та масове виконання колядки: в Харкові стартував щорічний вертеп-фест. Більше сотні колективів зі всієї України колядуватимуть по всьому місту два дні. Розпочали фестиваль зі святкової ходи по центральній вулиці Харкова - більше тисячі людей виконували колядки та розігрували сцени з вертепів. 

У Харкові розпочався щорічний вертеп-фест

Потім усі вони зібралися на майдані Свободи, де досі працює новорічне містечко – і на тисячу голосів виконали одну з найвідоміших колядок "Нова радість стала". Одночасно цю ж колядку співали у десятках міст і селищ України, а також іще в п'ятьох країнах світу.

Фотогалерея Вертеп-фест 2019 у Харкові (14 фото)

Як повідомлялося, днями яскравий і гучний хід звіздарів уже традиційно пройшов центром Львова. Із символами вертепу - великими і малими зірками в руках - на вулиці вийшли і дорослі, і діти. Вони разом колядували і дивували туристів, які залюбки ознайомлювалися з традиціями Західної України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції