Українці відгукнулися на мрію юного музиканта з Кропивницького

Хлопець отримав уже кілька акордеонів і зможе продовжити своє навчання.

У центрі Кропивницького перший вуличний концерт на новому інструменті зіграв спеціально для глядачів телеканалу "1+1" молодий музикант Артем Ковальчук. Він став героєм одного з сюжетів і люди відгукнулися на його мрію про новий акордеон, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

До міста почали надсилати інструменти з усієї України. "Це з Кривого Рогу приїхало, а там на "Новій пошті" ще стоїть з Житомира", - розповідає батько музиканта Віталій Ковальчук. Своє бажання допомогти талановитому хлопцеві висловлюють все більше людей, а ще один акордеон вручили Артемові за участі міністра культури України Євгена Ніщука.

ВідеоНебайдужі прислали три акордеони хлопцю, який вуличними концертами збирав на інструмент

Історія Артема розчулила багатьох глядачів, яким хлопчик безмежно вдячний за підтримку. На знак цього він заграв одну з улюблених мелодій у прямому ефірі. Юний акордеоніст планує продовжити навчання в музичній школі та здійснити мрію про велику сцену.

Як уже повідомлялося, історія про талановитого хлопця дійшла і до відомого українського джазмена Майка Кауфмана-Портнікова. Музикант вирішив передати Артемові сімейну реліквію - інструмент, що належав ще його діду. 

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Залиште свій коментар