Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці визначилися, кого зі світових лідерів вони люблять найбільше

Три чверті українців негативно ставляться до Путіна.

Більшість громадян України позитивно ставляться до Олександра Лукашенка, який організував переговори президентів України та РФ, Барака Обами та Ангели Меркель.

Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", 62% громадян позитивно ставляться президента Білорусі, 54%  – до президента США, а 51% – до канцлера Німеччини.

Крім того, 45% опитаних заявили, що мають позитивне ставлення  до Броніслава Комаровського, 39% – до Жозе Мануеля Баррозу, 36% – до Далі Грібаускайте, 16% – до Володимира Путіна.

Очікувано, що рейтинг негативного ставлення очолює Путін - 75%. 32% опитаних негативно ставляться до Меркель, 31% – до Обами, 26% – до Лукашенка, 25% – до Назарбаєва.

Варто зауважити, що українці дуже толерантні у ставленні до громадян інших країн. При цьому, ставлення до них набагато краще, ніж до лідерів цих же країн.

Найбільш позитивно українці ставляться до білорусів (53% – однозначно позитивно; 41% – швидше позитивно), найгірше – до росіян (39% – однозначно позитивно; 33% – швидше позитивно).

Загалом близько 90% опитаних позитивно ставляться до європейців, поляків, литовців, німців, французів, близько 80% – до американців, близько 70% – до росіян. 

Раніше повідомлялося, що Порошенко подякував Лукашенкові за "мінське перемир'я".

Залиште свій коментар

Вибір редакції