Українці впадають у депресію

Жовтіє листя, сіріє настрій. Акліматизація зовнішня може спровокувати в українців проблеми з акліматизацією душевною.

Осіння депресія, яку традиційно викликають повернення з відпусток та зменшення світового дня, цього року може розпочатися раніше. Через різкі зміни температур в українців ослаб імунітет та стресостійкість.

Осінь – це страшне: із якого боку не глянь, куди не піди - усе не до ладу. Сум не лише за пляжним сезоном, а й за літом загалом. Безжальність спеки за два тижні забуто, під останніми променями сумують і студенти, і пенсіонери.

"Зменшення сиротоніну в цей момент буває і деякі люди особливо чутливі до цього процесу" , - стверджує психіатр Галина Палягіна.

Напливу пацієнтів у міжсезоння психіатри не дивуються. Хоча не у всіх сум переростає в депресію, і зазвичай настрій псується в жовтні. Але є версії, що цього року нудьга накриє країну вже зараз. Імунітет підірвали різкі зміни погоди.

На прийомі в терапевта хворих побільшало в півтора рази. Кажуть: депресія та запалення крокують поруч - коли людина пригнічена, вона більше ризикує захворіти на якісь катарти чи загострення запальних процесів.

Одна із найпоширеніших причин депресії – думки про плинність часу – та ще й спекотний серпень залишив по собі старіючу красу. Щоб викинути з голови небажані асоціації психотерапевти радять замислитися про вічнозелені цінності - порада на будь-яку пору року.

У тренера з танців - роботи теж побільшає. Восени - традиційно групи збільшуються, а відтак і дівочі скарги на апатію та втрачену вроду. Тренер вислуховує і замість пігулок прописує рух та усмішку.

Менше думок, більше овацій - і осінні настрої залишаться осторонь.

Нагадаємо, учені вважають, найдепресивнішим днем 2010 року було 18 січня. Саме на цей день наклалися один на одного відразу кілька факторів, що негативно впливали на емоційний фон людини.

Читайте також:

Американці знайшли панацею від стресу

Вчені з'ясували, чому люди з депресією бачать світ в сірих тонах

Депресія спричинює старечий маразм

ВідеоЯк боротися з осінньою депресією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: