Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці вшанували день народження Кузьми автопробігом і концертом

На останній прийшли батьки музиканта.

Співаку, шоумену та телеведучому Андрію Кузьменку в суботу мав би виповнитися 51 рік. Лідер гурту "Скрябін" загинув у ДТП узимку 2015-го року на Дніпропетровщині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На Дніпропетровщині відбувся традиційний автопробіг до місця загибелі Кузьми – криворіжці колоною рушили до пам'ятного  хреста. Із собою узяли квіти та лампадки. Вже на місці священик відправив панахиду, учасники акції пам'яті згадували, яким був Скрябін.

Відео У день народження Андрія Кузьменка у львівському ботанічному саду звучать хіти гурту "Скрябін"

Згадують Андрія Кузьменка сьогодні і на його рідній Львівщині. У ці хвилини у львівському ботанічному саду розпочинається концерт пам'яті, присвячений Кузьмі Скрябіну. Скільки людей на концерті і в якому вони гуморі – у сюжеті.  

У день народження Андрія Кузьменка у львівському ботанічному саду звучать хіти гурту "Скрябін"

Згадали Андрія Кузьменка і на його рідній Львівщині – там відбувся концерт пам'яті. Місцем його проведення став ботанічний сад обласного центру, а пісні Кузьми виконував естрадно-симфонічний оркестр. Хоч у музиці не звучали слова, але фанати тексти пісень знають напам’ять і підспівували.

Концерт назвали "Шампанські очі" - тому шампанське там лилося. А ще привезли машину "Побєда", про подорож на якій Кузьма написав книжку. Також був вечірній дрес-код – батьки Андрія попросили фанатів під сукні чи костюми взути саме кеди. Це через відому фразу Кузьми – неважливо, в яких ти кросівках, головне, що ти в них ходиш по Парижу. "Нема тексту, забирається драматизм андрієвого тексту, духові дають відчуття щастя, ви не можете сумувати", - коментує концерт мама Андрія Кузьменка Ольга Кузьменко.

Кореспондент ТСН Марічка Кужик

Залиште свій коментар

Вибір редакції