Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці, які отримали паспорт РФ у Криму, втрачатимуть громадянство - законопроект Порошенка

Відповідний законопроект внесено до парламенту.

Верховна Рада України у майбутньому може дозволити позбавляти українців в окупованому Криму громадянства, якщо ті незаконно отримали паспорт Російської Федерації. 

Відповідний проект закону вніс до парламенту президент Петро Порошенко.

Йдеться про законопроект номер 8297 "Про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" щодо удосконалення окремих положень", зареєстрований у Раді у четвер, 19 квітня. За ними пропонується додати до 19 статті пункт щодо порядку позбавлення особи громадянства України.

Так, за цим законом людину можуть позбавити громадянства, якщо та отримала паспорт Російської Федерації в органах окупаційної влади.

Причиною для позбавлення стає "набуття громадянства Російської Федерації в результаті здійснення протиправних та недобросовісних дій на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя окупаційною адміністрацією Російської Федерації, яку складають її державні органи і структури, функціонально відповідальні за управління тимчасово окупованими територіями України, та підконтрольні Російській Федерації самопроголошені органи, які узурпували виконання владних функцій на тимчасово окупованих територіях України". 

Також ліквідовувати українське громадянство пропонують за користування громадянином України виборчим або іншим правом іноземної держави.

Нагадаємо, Україна посіла 80 місце з 209 в рейтингу найбільш привабливих громадянств. Так, за рік країна піднялась на 19 позицій. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції