Українці, які розбилися в аварії у Білорусі, їхали в Росію укладати асфальт

Дата публікації
Українці, які розбилися в аварії у Білорусі, їхали в Росію укладати асфальт

Восьмеро з дев’яти постраждалих українців у тяжкому стані / mchs.gov.by

Постраждалі перебувають у тяжкому стані. Але білоруські лікарі відмовляються від допомоги.

Восьмеро українців, які постраждали в аварії у Білорусі, перебувають у тяжкому стані, ще один потерпілий – у стані середньої тяжкості.

Про це повідомили у центральній лікарні Оршанського району Вітебської області Білорусі, де лікують громадян України, передає Радіо "Свобода".

"Ми думаємо, що вони будуть жити. У нас достатньо сил і засобів для їх лікування", – заявили в адміністрації медзакладу, відмовившися від запропонованої допомоги колег із України.

Як стало відомо Комсомольской правде в Украине, українці, жителі Одеської області, їхали до Санкт-Петербурга на заробітки. Родичі загиблих розповіли, що чоловіки влаштувалися в фірму, яка займалася укладанням асфальту в Північній столиці Росії.

"Тиждень тому він з трьома колегами повернувся додому, щоб відпочити, а в суботу рано вранці знову вирушив до Росії. Хто ж міг подумати, що станеться таке", - каже Наталя, вдова Юліана Мамалиги з села Дмитрівка.

Постраждалий у ДТП Тарас Штиков на часі знаходиться у лікарні з переломами / vk.com/tshtykov
Дружина 49-річного загиблого Геннадія Коваля Рита розповіла, що чоловіки вирішили пожити тиждень вдома, щоб не витрачати гроші на оренду житла в Росії, оскільки в їхній роботі намітилася 10-денна перерва.

Нагадаємо, аварія сталася у неділю, 28 липня, у Вітебській області Білорусі.

26-річний громадянин Узбекистану на "Опелі Омега" з нез'ясованих поки причин виїхав на зустрічну, де зіткнувся з мікроавтобусом "Мерседес-Спринтер", в якому перебувало 13 осіб.

Слідчі вважають, що водій "Опеля" міг заснути за кермом, про це говорить відсутність гальмівного сліду автомобіля. Лобовий удар був настільки сильний, що бусик перекинуло набік, а у легковика загорівся мотор. Із шістьох людей, що знаходилися в "Опелі", вижив тільки один, від травм померли ще четверо українців.

Наступна публікація