Українці їздитимуть до Ізраїлю без віз через три місяці

Ізраїль вже закінчив внутрішньодержавні процедури щодо сказування віз для українців. Відповідно, безвізовий режим діятиме через 90 днів.

Через 90 днів між Україною та Ізраїлем розпочне діяти безвізовий режим. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ Олександр Дикусаров.

"Україна ще у вересні завершила усі внутрішньодержавні процедури відповідно до домовленостей з Ізраїлем щодо безвізового режиму. Наскільки нам відомо, наразі Ізраїль також закінчив відповідні внутрішньодержавні процедури. І це означає, що через 90 днів розпочне діяти угода про безвізовий режим між нашими країнами", - сказав Дикусаров.

Нагадаємо, міністр туризму Ізраїлю Стас Місежніков повідомляв на початку жовтня 2010 р., що безвізовий режим між Україною і Ізраїлем набере чинності наприкінці січня - на початку лютого 2011 р. За його словами, парламент Ізраїлю обговорить безвізовий режим в листопаді.

Після цього, згідно з угодою між Україною і Ізраїлем, повинно пройти 90 днів, перш ніж ратифікація безвізового режиму набере чинності.

Нагадаємо, 21 липня Україна й Ізраїль уклали міжурядову угоду про відмову від візових вимог для осіб, що користуються паспортами громадянина або службових паспортів України й Ізраїлю.

Договір передбачає, що громадяни України й Ізраїлю можуть перебувати на території іншої країни без одержання візи не більш як 90 днів у межах 180 днів з дати першого в'їзду.

Читайте також:

У МЗС заявили, що українці їздитимуть без віз до Ізраїлю не раніше 2011 року

Безвізовий режим між Україною та Ізраїлем набуде чинності восени

Українці зможуть відвідувати Ізраїль без віз восени

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: