Українці за кордоном вишикувалися у довжелезні черги, щоб проголосувати на виборах

Виборчі дільниці відкрили у 72 країнах світу.

Українці, які голосують на виборчій дільниці у чеській Празі, від самого ранку стоять у черзі, щоб віддати свій голос, повідомив у facebook заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

До виборчої дільниці, яка розташована у посольстві України в Празі, вишикувалася черга довжиною у кількасот метрів. "Ці люди стоять не за гречкою, не за ковбасою", - написав він.

Не менша черга до виборчої дільниці вишикувалася у польській Варшаві. Люди почали сходитися до посольства ще до відкриття дільниці. 

Загалом у Польщі утворили 4 виборчі дільниці – у Варшаві, Гданську, Кракові та Любліні.

У неділю, 31 березня, відбуваються вибори президента України. Виборчі дільниці вже запрацювали і в Україні, і за кордоном. Українці голосуватимуть на 101 виборчій дільниці у 72 країнах. На ці дільниці ЦВК передала 420 432 бюлетені. Найбільші закордонні виборчі дільниці для голосування на виборах президента України розташовані у Сполучених Штатах Америки, Німеччині та Молдові.

У День виборів нового президента України ТСН проведе 7-годинний марафон "Вибір країни" 31 березня. Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції