Українці згуртовуються, щоб рятувати від голоду тварин у зоопарках

Дата публікації
Перегляди
7191
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці згуртовуються, щоб рятувати від голоду тварин у зоопарках

Люди переказують кошти у спеціальні фонди, або ж самостійно привозять їжу до звіринців.

Тварини у зоопарках сумують і невдовзі їх не буде чим годувати, бо вони уже понад місяць без відвідувачів, йдеться в ТСН.19.30.

Директор Одеського зоопарку на карантині розважає тварин музикою. Одні - уважно слухають. Інші - намагаються навыть підтанцьовувати.

А в приватний зоопарк під Києвом тепер навідуються лише працівники, тож на нових відвідувачів тварини реагують бурхливо. На нестачу уваги жаліються і хижаки.

Іграми чи просто спілкуванням - у зоопарку намагаються зробити усе, аби їхні підопічні під час карантину не почувалися самотніми.

Щоби коронавірус тварин не дістав, працівники раз-по-раз дезінфікують руки та вдягають маски. Та здебільшого керівництво звіринцю тепер турбує відсутність прибутку. Прогодувати дві сотні тварин - це сотні тисяч гривень на місяць. Зроблені заздалегідь запаси закінчуються, тож довелося створювати благодійний фонд допомоги тваринам. «Зоопарк залишився зараз ніби один на один з цією проблемою. Будемо звертатися до людей за допомогою. Тому що це все незрозуміло довго. Точніше, непередбачувано довго. Скільки воно триватиме, ми не розуміємо», - каже власник приватного зоопарку Михайло Пінчук.

Зі схожою проблемою зіткнулися і в реабілітаційному центрі у Василівці на Запоріжжі. «Нам потрібні продукти і ці продукти, природно, потрібні в першу чергу тим, хто на 4 лапах», - каже директор Олександр Пилишенко.

Як карантин переживають українські зоопарки

Як карантин переживають українські зоопарки

Дізнавшись про негаразди, місцеві жителі допомагають хто чим може - цілими вантажівками продуктів чи домашнім варенням. «Ми приїхали з міста Енергодара, зібрали варення в основному, трошки яблучок, крупи, моркву, зібрали всі наші жителі міста. Дуже переживають, що зоопарк опинився ось в такій не дуже легкій ситуації», - каже волонтерка.

Ведмедів Балабасика, Потапа та Аню до Василівки минулоріч забрали із Покровського приватного зоопарку, що на Донеччині. Там їх тримали у жахливих умовах. За рік вони оговталися та набралися сил. Повторення голодного життя, кажуть у звіринці, тварини не переживуть.

Кореспондент Інна Власова.

 

Наступна публікація