Українці зможуть відвідувати Ізраїль без віз восени

МЗС України розраховують на те, що угода про запровадження безвізового режиму між Україною та Ізраїлем набуде чинності восени поточного року.

Міністерство закордонних справ України розраховує на завершення всіх процедур з приводу запровадження безвізового режиму між Україною та Ізраїлем до осені поточного року. Про це повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

Волошин проінформував, що наступним кроком в цьому процесі стане продовження роботи над завершенням відповідних внутрішніх процедур в Україні, остаточним пунктом яких стане відповідне рішення Кабінету міністрів України, яким буде надано мандат на підписання відповідної угоди.

За його словами, після підписання угод уряди обох країн повинні остаточно затвердити цю угоду, і має відбутися обмін нотами про завершення всіх процедур. Після цього угода про безвізовий режим між Україною і Ізраїлем набуде чинності.

Він також додав, що, враховуючи те, що більшість відомств вже дали згоду на підписання цієї угоди, в МЗС України розраховують на те, що вона набуде чинності вже восени поточного року. "Ми розраховуємо, що ця процедура буде завершена до осені", - сказав Волошин.

Водночас, джерела в МЗС Ізраїлю говорять так: "Програма максимум: набуття чинності безвізової угоди з Україною у вересні". Проте при цьому в МЗС зазначають: "Не все залежить від нас".

21 червня відбулася телефонна розмова між главою МЗС Ізраїлю Авігдором Ліберманом і міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком. В ході цієї бесіди Ліберман запросив свого українського колегу приїхати до Ізраїлю для підписання угоди про скасування візового режиму.

Нагадаємо, 20 червня уряд Ізраїлю проголосував за скасування візового режиму з Україною. Голосування з даного питання багато разів переносили, і серед міністрів не було єдиної думки з приводу доцільності запровадження безвізового режиму. Проти скасування віз виступали міністри, що представляють релігійну ізраїльську партію ШАС.

Читайте також:

Ізраїль скасував візовий режим з Україною

У неділю Ізраїль розгляне питання безвізового режиму з Україною

Ізраїль скасує візовий режим з Україною за кілька тижнів

Ізраїль скасує візи для українців вже восени

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: