Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін пообіцяв українцям безвізовий в’їзд до 100 країн світу протягом двох років

Наразі йдуть переговори щодо безвізу або спрощення з понад 20 країнами.

Про збільшення кількості країн, з якими Україна матиме безвізовий режим, зявив глава МЗС Павло Клімкін на експертному форумі "Україна: у прагненні до рівноваги" в Києві, передає "Європейська правда".

"З тим, що ми зараз ведемо переговори щодо безвізу або спрощення з понад 20 країнами, в принципі українці приблизно за два роки або може навіть менше будуть здатні їздити, і до нас будуть їздити, приблизно зі 100 країн. І це не гасло", - сказав міністр.

Також він відмітив, що Україна значно піднялась у рейтингу відкритості країн. "Якщо ви подивитесь на наше місце в умовному рейтингу відкритості, то ми вже знаходимось так десь в третій десятці. Ще наприкінці, але будемо рухатись далі. В плані відкритості ми просунулись так, як багато інших країн не змогли зробити".

У підсумку міністр наголосив на необхідності відкрити світ для українців і відкрити Україну для всіх інших.

Нагадаємо, що Європа запроваджує нові правила для перетину Шенгенської зони. Нова система реєстрації буде фіксувати в електронному вигляді ім'я, дату в'їзду/виїзду, а також інформацію про відмови у перетині кордону громадянам тих країн, які не входять до складу Євросоюзу. Така система має прискорити перевірки, посилити контроль на кордонах і боротьбу з тероризмом. 

ВідеоЄвропа запроваджує нові правила для перетину Шенгенської зони

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції