Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українців атакує кір: чисельність хворих минулого місяця зросла майже вдвічі

В Україні стрімко зростає чисельність хворих на кір.

У червні на кір захворіли 473 людини, що майже подвоїло число захворілих від початку року до 962.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Найбільше людей заразилися кором у Івано-Франківській та Одеській областях. Спалахи захворювання у червні також реєструвалися у Тернопільській та Чернівецькій областях.

Зокрема, у червні в Івано-Франківській області захворіли 253 людини, 167 – на Одещині, на Тернопільщині – 48 та Чернівецькій області – 5.

За останні півроку в країні зафіксували 15 спалахів кору, що вразили половину областей та столицю.

Загалом за шість місяців на Івано-Франківщині зареєстровано 520 випадків кору, 344 випадки в Одеській області, 48 у Тернопільській, 11 у Дніпропетровській, 9 у Вінницькій, 8 у Чернівецькій та поодинокі випадки у Донецькій, Закарпатській, Кіровоградській, Львівській, Хмельницькій, Черкаській областях та Києві.

Зазначається, що понад 70% захворілих від початку року – 697 – діти та підлітки.

Нагадаємо, медики порадили українцям, як приборкати спалах захворюваності на кір. У червні спалах кору було зафіксовано в 15 регіонах України. Лікарі рахують інфікованих сотнями. "В Івано-Франківську захворіло 53 дитини на кір. З них 39 госпіталізовані. І майже всі не були щеплені проти кору, краснухи, паротиту", - каже лікар-педіатр кабінету профілактичних щеплень Івано-Франківської міської дитячої лікарні Христина Судак. По області цифри ще більші - майже 400 хворих на кір. 

Кір – інфекційна хвороба, що вражає як дітей, так і дорослих, які не мають імунітету проти цього захворювання. Вона проявляється високою температурою, нежитем, кашлем, висипом, іноді до симптомів додаються блювання і пронос. Кір небезпечний тим, що може ускладнитися пневмонією чи викликати ураження головного мозку.

ВідеоВ Україні понад 700 людей захворіли на кір

Залиште свій коментар

Вибір редакції