Українців атакує кір: чисельність хворих минулого місяця зросла майже вдвічі

В Україні стрімко зростає чисельність хворих на кір.

У червні на кір захворіли 473 людини, що майже подвоїло число захворілих від початку року до 962.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Найбільше людей заразилися кором у Івано-Франківській та Одеській областях. Спалахи захворювання у червні також реєструвалися у Тернопільській та Чернівецькій областях.

Зокрема, у червні в Івано-Франківській області захворіли 253 людини, 167 – на Одещині, на Тернопільщині – 48 та Чернівецькій області – 5.

За останні півроку в країні зафіксували 15 спалахів кору, що вразили половину областей та столицю.

Загалом за шість місяців на Івано-Франківщині зареєстровано 520 випадків кору, 344 випадки в Одеській області, 48 у Тернопільській, 11 у Дніпропетровській, 9 у Вінницькій, 8 у Чернівецькій та поодинокі випадки у Донецькій, Закарпатській, Кіровоградській, Львівській, Хмельницькій, Черкаській областях та Києві.

Зазначається, що понад 70% захворілих від початку року – 697 – діти та підлітки.

Нагадаємо, медики порадили українцям, як приборкати спалах захворюваності на кір. У червні спалах кору було зафіксовано в 15 регіонах України. Лікарі рахують інфікованих сотнями. "В Івано-Франківську захворіло 53 дитини на кір. З них 39 госпіталізовані. І майже всі не були щеплені проти кору, краснухи, паротиту", - каже лікар-педіатр кабінету профілактичних щеплень Івано-Франківської міської дитячої лікарні Христина Судак. По області цифри ще більші - майже 400 хворих на кір. 

Кір – інфекційна хвороба, що вражає як дітей, так і дорослих, які не мають імунітету проти цього захворювання. Вона проявляється високою температурою, нежитем, кашлем, висипом, іноді до симптомів додаються блювання і пронос. Кір небезпечний тим, що може ускладнитися пневмонією чи викликати ураження головного мозку.

ВідеоВ Україні понад 700 людей захворіли на кір

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: