Українців будуть просити  вступити до ЄС

Голова правління YES Олександр Кваснєвський переконаний, що Україна дуже потрібна Євросоюзу. Але - після реформ.

Українці потрібні Євросоюзу, тому їх туди запросять, вдже процеси, які відбуваються в Україні, Європі і Росії - це частина процесу глобалізації, і тому перспективи України нерозривно пов'язані з глобальними викликами і можливостями, які відкриває сучасний світ. Про це заявив голова правління YES Олександр Кваснєвський, завершуючи 7-й щорічний форум Ялтинської європейської стратегії  2 жовтня.

"Вам потрібно зрозуміти, яку роль ви хочете грати в цьому глобалізованому, багатосторонньому світі. Це повинно змінювати ваш підхід, ваш погляд на речі. Глобалізація - це процес, який ми не можемо припинити. Ми нерозривно пов'язані з ним", - наголосив голова Правління YES.

На його думку, вибір між Сходом і Заходом - для України не так вже важливий. "Кожен український президент повинен знайти баланс між Росією та ЄС. Складність в іншому - яким має бути цей баланс, як його визначити, як описати", зазначив Кваснєвський.

Олександр Кваснєвський закликає Україну й українців повірити у свої сили і не відмовлятися від європерспектив, тому що євроінтеграція України - це об'єктивна вимога часу.

"Українці повинні вірити в свою власну силу, своє майбутнє. Тому що у вас є потенціал. Ми можемо довго обговорювати, чи потрібна нам в ЄС Туреччина. Але в один прекрасний момент ми будемо просити турків вступити до Євросоюзу. Так ось, настане і той день, коли ми будемо просити вас, українців, вступити в ЄС. Тому що ви нам потрібні ", - заявив Олександр Кваснєвський.

Разом з тим, це не відміняє необхідності реформ, які повинна провести Україна: "Роботи в нас дуже багато. Треба вирішувати проблеми і виконувати зобов'язання. Що дуже важливо - ви повинні створити громадянське суспільство. Вам необхідна активність народу, вам необхідний розумний виборець, розумний електорат, який контролює роботу системи і голосує усвідомлено ".

Нагадаємо, раніше Олександр Кваснєвський також сказав, що він не поділяє думки, згідно з якою Україна відмовилася від європейських перспектив.

Читайте також:

ЄС готовий до співпраці з Україною

Янукович: Україна неухильно рухається на шляху до євроінтеграції

Янукович: заради Євросоюзу Україна піде на все

Янукович: безвізовий режим з ЄС – питання найближчого майбутнього

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: