Українців можуть евакуювати із французьких островів через потужний ураган "Ірма"

Дипломатичні і консульські установи взаємодіють з кризовими центрами країн у зв'язку з ураганом "Ірма".

Міністерство закордонних справ України очікує від зовнішньополітичного відомства Франції інформацію про можливу евакуацію українців до Гваделупи через буревій "Ірма".

Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України у соціальній мережі Facebook.

Зазначається, що дипломатичні і консульські установи взаємодіють з кризовими центрами країн у зв'язку з ураганом "Ірма". Зокрема, за інформацією кризового центру МЗС Франції, триває евакуація постраждалих з аеропортів Густава (Сен-Бартоломей) та Гранд Казе (Сен-Мартен).

Пріоритет в евакуації надається пораненим, жінкам і дітям. На острові Сен-Мартен створено кілька таборів, де надається захист та будь-яка допомога. Для евакуації необхідно дістатися одного з таборів і повідомити про свої наміри.

Фотогалерея Ураган "Ірма" наближається до Флориди (8 фото)

Водночас, враховуючи, що в районі островів зберігається найвищий, п'ятий, рівень метеонебезпеки, відновлення евакуації буде можливим за сприятливих для цього умов.

Дипломатичні і консульські установи взаємодіють з кризовими центрами країн узв'язку з ураганом #Ірма. За інформацією Кр...

Опубліковано Департамент консульської служби МЗС України 10 вересня 2017 р.

На островах працюють 410 жандармів, 80 поліцейських, 300 пожежників, 140 інженерів, близько 40 осіб медперсоналу, кінологи. Зафіксовано випадки розбоїв. Жандарми затримали вже 11 підозрюваних.

"9 вересня 2017 року до Кризового центру МЗС Франції надіслано запит з метою отримання інформації щодо кількості евакуйованих громадян України до Гваделупи (у разі їхньої евакуації)", - йдеться у повідомленні.

Також сказано, що ураган "Ірма" наближається до Флориди. Посольства України у США, Нідерландах, Кубі, Франції та консульські установи у США взаємодіють з кризовими центрами країн у цілодобовому режимі.

ВідеоНайпотужніший за останні 10 років ураган "Ірма" впритул наблизився до Флориди

Залиште свій коментар