Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В’ятровича обурило рішення Польщі закрити кордони для прихільників СС Галичина

Голова Українського інституту національної пам'яті відреагував на заяву поляків.

На заяву Польщі про те, що українців з так званими антипольськими поглядами та прибічників СС Галичина не пускатимуть до країни відповів голова Українського інституту національної пам'яті (УІНП) Володимир В’ятрович на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що 2008 року, після оприлюднення архівів КДБ, став персоною нон ґрата в сусідній Росії, що не дивно, бо влада східного сусіда все ще прагне зберегти радянські міфи про минуле. 

"Щойно прочитав заяву чільника МЗС західної сусідки - Польщі. У ній погрози оголосити персонами нон ґрата посадовців, причетних до тимчасового призупинення пошуків польських могил в Україні та незаконного спорудження на українських теренах польських пам‘ятників," - пише він.

І вважає, що таким чином польська влада намагається покарати відповідальних осіб України за вимогу до польської сторони дотримуватися українського законодавства.

"Здається, цього разу Польща хоче піти навіть далі за Росію," - зауважив В’ятрович.

В 2008-му після того, коли почали відкривати архіви КГБ, дізнався, що став персоною нон-ґрата в Росії. Це не дуже здивув...

Опубликовано Volodymyr Viatrovych 2 ноября 2017 г.

Нагадаємо, трохи раніше глава Міністерства закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що влада країни хоче запустити процедуру, яка б унеможливила в'їзд через кордон людям, які сповідують антипольські погляди, зокрема підтримують ідеї СС Галичина та носять її мундири.

Відео У Львові відбувся марш вишиванок на честь створення дивізії СС "Галичина"

Залиште свій коментар

Вибір редакції