Українців попередили про небезпеку відпочинку в Єгипті і закликали не відвідувати країну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Такі застереження пов’язані із активізацією на території Єгипту радикальних терористичних угруповань, включаючи “ІДІЛ”.

Українців закликають утриматися від подорожей до Єгипту і дотримуватися певних рекомендацій через те, що у країні подовжили надзвичайний стан.

Про це йдеться на на сайті Консульської служби України.

«Враховуючи ухвалення парламентом Арабської Республіки Єгипет рішення щодо чергового подовження в Єгипті на три місяці надзвичайного стану, Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України переглянути власні плани щодо відвідування Єгипту протягом дії в державі надзвичайного стану та, якщо це можливо, утриматися без нагальної необхідності від поїздок до цієї держави, у т.ч. з туристичною метою», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що такі застереження пов’язані із активізацією на території Єгипту радикальних терористичних угруповань, включаючи “ІДІЛ”.

Своєю чергою, тим громадянам, які вже перебувають в Єгипті, рекомендовано зважити на наявні ризики подальшого перебування на території цієї держави та дотримуватись певних порад.

Так, категорично не рекомендується здійснювати поїздки і перебувати на півночі та в центральній частині Синайського півострова, а також у пустельних районах на захід від долини ріки Ніл.  Також варто виявляти пильність у разі відвідування північного узбережжя Єгипту, столиці країни та дельти ріки Ніл, туристичних місць у її долині, узбережжя Червоного моря (курорти міст Хургада, Ель-Гуна, Сафага, Затоки Макаді та Затоки Сома), а також південної частини Синайського півострова (курорти міст Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Таба).

ВідеоНапад на мечеть на півночі Єгипту став найбільшим терактом в історії країни

«У разі перебування в курортних місцях Єгипту, наполегливо рекомендується виявляти підвищену увагу та обережність, утримуватися від виїзду за межі місць організованого відпочинку, які знаходяться під охороною і наглядом сил безпеки. У випадку нагальної необхідності виїзду за межі місць організованого відпочинку, громадянам слід повідомляти про це адміністрацію готелю, рідних або представників туроператора. Рекомендується бути особливо обачними під час святкування в Єгипті релігійних (у т.ч. християнських) свят та, по можливості, утримуватися від відвідування релігійних святинь», - йдеться у повідомленні.

У разі різкого загострення ситуації, необхідно неухильно виконувати вказівки посадових осіб, відповідальних за безпеку у місці проживання.

Нагадаємо, раніше Єгипет розпочав видачу електронних віз українцям. Така віза є альтернативою тим, які раніше можна було придбати в пунктах пропуску через державний кордон країни. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції