Українців попередили про шахраїв, які торгують фальсифікатом і використовують копії документів "Укрспирту"

Українців попередили про шахраїв, які торгують фальсифікатом і використовують копії документів "Укрспирту"

Компанія звернулася до правоохоронців. 

У Мережі шахраї нелегально у розріб продають спирт, використовуючи для торгівлі копії документів державного підприємства "Укрспирт". Компанія стосунку до цього не має і вже звернулася до поліції. 

Про це попередили у пресслужбі компанії.

Незаконну торгівлю зловмисники здійснюють у соцмережі Facebook. Шахрайську діяльність виявили самі співробітники "Укрспирту".

"Факти такої діяльності мали місце до демонополізації та, на жаль, і зараз", - сказано в повідомленні.

У зв’язку з цим, підприємство звернулося до поліції із заявою для перевірки діяльності компанії, яка для нелегальної торгівлі використовує копії документації ДП "Укрспирт".

У компанії наголосили, що "Укрспирт" не має жодного відношення до нелегальної торгівлі та до випадків торгівлі спирту вроздріб в Інтернеті. А тому закликали громадян бути уважними і ретельно перевіряти продавці під час покупок. 

Нагадаємо, раніше у Дніпрі силовики СБУ виявили підпільний цех з виробництва спиртового дистиляту, який використовувався для виробництва неліцензованих антисептиків сумнівної якості, на мільйони гривень. Продавали товар через інтернет на сайтах приватних оголошень та в одній із відомих аптечних мереж області. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів