Світла буде менше: на українців чекають триваліші відключення 21 червня

Світла буде менше: на українців чекають триваліші відключення 21 червня

Відключення світла. / Фото: pixabay.com

Ситуація в енергосистемі складна.

У п'ятницю, 21 червня, збільшиться тривалість відключень світла в Україні. Електрики стане менше вже від 13:00 і аж до 23:00.

Про це повідомили в "Укренерго".

"Від 13:00 обсяг обмежень буде більшим. Причина - складна ситуація в енергосистемі після масованих атак росіян на енергооб’єкти", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що протягом сьогоднішнього дня обмеження на споживання діють від 00:00 до 24:00. Графіки погодинних відключень в кожній області можна переглянути на офіційних сайтах обленерго.

У компанії наголошують, що головна причина застосування заходів обмеження - це наслідки семи від початку цього року ракетних ударів РФ по українських електростанціях. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак.

Окрім того, повідомляється, що через негоду знеструмлено 53 населені пункти у Донецькій, Сумській та Чернігівській областях. 

Як повідомлялося, вночі проти 20 червня РФ потужно вдарила по енергетичних об'єктах у чотирьох областях - у Дніпропетровській, Донецькій, Вінницькій, Київській.

Читайте також 

Повʼязані теми:

Наступна публікація