Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українців розлютила поява вина під назвою "Небесна сотня" від вінницького винороба

Чоловік так назвав напій, який йому передали батьки загиблого на Майдані.

Скандал із градусом. Українців розлютила поява вина під назвою «Небесна сотня». Алкоголь презентували у Вінниці напередодні фестивалю «Боже Ллє». Виявилося, що домашнє вино виготовили батьки учасника революції Гідності Максима Шимка та передали напій організатору. А вже він вигадав вину назву і виготовив відповідні наліпки, йдеться в ТСН.16.45.

Пляшка вина з назвою «Небесна сотня» під час презентації фестивалю спричинила скандал у соцмережі.  Під постом про презентацію десятки обурливих коментарів. Але пристрасті вирують не лише в онлайні. Вінницькі громадські активісти вимагають від організаторів фестивалю публічних вибачень.

«Це дуже серйозні речі, загинули люди, які були без зброї. Ця пам'ять має бути героїчною, давайте завтра пиво назвемо так, або сухарики «Небесна сотня», - каже громадська активістка Таїса Гайда.

В об’єднанні учасників бойових дій та волонтерів АТО теж обурені і хочуть аби цього вина взагалі не було не фестивалі.  

Чому «Небесна сотня» пояснює Олександр Шемет. Каже, 10 літрів саморобного напою йому подарували родичі Максима Шимка, одного з героїв Небесної сотні. 34-річний чоловік загинув під час протистояння на Майдані Незалежності у Києві 2014 року.

«Я дуже хочу, щоб ми на цьому фестивалі, разом з друзями, помянули цих хлопчиків із Небесної сотні. Бо вино - це сакральна річ», - каже організатор фестивалю вина Олександр Шемет.

ВідеоУкраїнців розлютила поява вина під назвою "Небесна сотня"

Українців розлютила поява вина під назвою "Небесна сотня". Алкоголь презентували у Вінниці напередодні фестивалю "Боже Ллє". Виявилося, що домашнє вино виготовили батьки учасника революції гідності Максима Шимка та передали напій організатору. А вже він вигадав вину назву і виготовив відповідні наліпки. 

Українців розлютила поява вина під назвою "Небесна сотня"

Журналістам вдалося зв’язатися з матір’ю загиблого Максима Шимка. Коментувати на камеру вона відмовилася. Лише телефоном підтвердила, дійсно передала домашнє вино для фестивалю. Щодо назви, каже, не знала.

«Воно вже всіх дістало! Ми ж на цьому гроші не заробляли, нема винокурні своєї. Хворі люди. Нема вже тієї "Папіровки" (сорт вина - ред. ), з якої ми робили вино: червона всохла, лише зелена залишилась. Нехай заспокояться», - каже мама героя Небесної сотні Зоя Шимко.

Сам винороб у цьому нічого поганого не вбачає. Утім, на фестивалі напій представить вже без етикеток.

Залиште свій коментар

Вибір редакції