Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українців стало менше майже на 100 тисяч: демографічна статистика

Українців стало менше майже на 100 тисяч: демографічна статистика

В Україні смертність більш ніж вдвічі перевищує народжуваність.

Населення України станом на травень 2020 року становить 41 млн 806 тисяч осіб. При цьому за останні 4 місяці чисельність населення зменшилася на 96,2 тисячі чоловік.

Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Протягом січня-квітня в Україні народилося 92,3 тисячі дітей, що менше ніж минулого року. Тоді показник становив 99,1 тисячі.

За останні 4 місяці суттєво збільшилася смертність: на 100 померлих - 47 живонароджених.

Також за цей же період зафіксовано природне спадання населення - 102,9 тисячі осіб, водночас торік їхня кількість доходила до 108 тисяч.

Кількість прибулих в Україну від початку 2020 року перевищила кількість тих, хто виїхав з країни на 6755 людей. Минулого року цей показник становив понад 10,77 тисячі осіб.

Дані щодо розрахунку чисельності населення охоплюють усі регіони України, окрім тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя.

Відео Уряд оприлюднив результати перепису населення України

Порахували українців за 3 місяці. Для держави, кажуть, ця робота не коштувала жодних додаткових грошей. Традиційний перепис населення обійшовся б у понад 3 млрд грн. Цього ж разу пішли іншим шляхом та використали три різні методи підрахунку населення.  

Уряд оприлюднив результати перепису населення України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції