Українців виселяють з готелів Хорватії і Чорногорії через борги турфірми

Туристів виселяють з готелів або відмовляють селити. Точна кількість постраждалих поки невідома. Турфірма Zeta скасувала всі тури, починаючи з 11 вересня.

Компанія Zeta, що здійснює тури до Хорватії, Чорногорії і Словенії, розіслала 9 вересня своїм партнерам факси, в яких сповіщає про тимчасове припинення роботи "з об'єктивних причин": "Чартерні програми на вильоти з Києва в Спліт, Пулу і Тіват (Хорватія і Чорногорія), починаючи з 11 вересня, скасовані. Повернення коштів і претензії приймаються в установленому законом порядку ", - повідомляється у факсі.

"У цьому році Zeta відмовилася від компанії-приймаючої сторони, - розповіла директор туркомпанії "Всесвіт Тур" Ганна Жовта. - Вирішили безпосередньо співпрацювати з готелями. А так потрібно заздалегідь брати блоки місць у літаках, готелях. Але сезон був слабенький, вони, мабуть , не добрали клієнтів. Через борги готелі перестали заселяти їхніх туристів. У Zeta зрозуміли, що не зможуть погасити борги і зняли рейси, хоча вони були проплачені туристами ". У турколах кажуть, що Zeta скоро оголосить себе банкрутом.

Туристи виявилися заручниками ситуації. "Нещодавно відлетіли люди у два тури "Хорватія Чорногорія" і "Чорногорія Хорватія", - розповіла директор Webcontinent Світлана Кучеренко. - Перші зателефонували вчора і сказали, що їх виселили з готелю. Вони за свої гроші розселилися в інших готелях, сьогодні скинулися на автобус в аеропорт. Кажуть, що така ситуація у всієї групи від Zeta - близько 30 осіб. Від інших поки новин немає, але колеги сказали, що хорвати здерли по 200 євро з кожного члена групи. Зараз за кордоном до 300 українців від Zeta. Будемо судитися , коли дочекаємося наших туристів".

У посольстві України в Хорватії говорять, що до них звертаються туристи: "Сьогодні (9 вересня) 19 осіб, вчора - 33, до цього 22 людини. Їх не хочуть селити в готелі або виселяють. Ми домовляємося з готелями, щоб не виганяли тих, хто не може заплатити ".

Нагадаємо, в такій же ситуації в липні виявилися близько 300 туристів прогорілого оператора Karya Tour. Вони до сих пір чекають на компенсації.

Читайте також:

В Україні збанкрутіла ще одна турфірма

Половина туристичного ринку України знаходиться у тіні

Після Karya Tour банкрутство загрожує ще кільком відомим турфірмам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: