Українців захопив ризикований шопінг у закордонних онлайн-магазинах

Українців захопив ризикований шопінг у закордонних онлайн-магазинах

Фото: Pexels

За рік інтернет-товарів було куплено на 76 мільярдів гривень.

За останній рік українці накупили інтернет-товарів на суму 76 мільярдів гривень. Пакунки приїздять переважно з Китаю і Сполучених штатів. Шоперів не зупиняють ані складнощі з поверненням речей, ані неможливість їх приміряти. Бо речі - в рази дешевші, ніж в українських крамницях, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

76 мільярдів гривень, якщо поділити на доросле населення країни, вийде по 2 тисячі гривень на кожного.

Лялькові стільці й чоботи, мешти з паперу і сукні з поліетилену - Інтернет рясніє відео блогерів, які розповідають про винахідливість китайських продавців, які часто-густо обманюють покупців. Повернути гроші, в теорії, можна, та на практиці скарга рідко дає результат. Але покупців ризик не зупиняє.

Із Китаю прилетів кожний п’ятий пакунок на поштових полицях. Більшість товарів усередині не вартує й п’яти доларів - аксесуари для телефонів, прикраси, іграшки. На другому місці - Сполучені Штати. З американських крамниць частіше замовляють одяг і взуття.

Полювання на знижки захоплює - достатньо раз придбати дорогий бренд за ціною українського масмаркету. Олена купує онлайн і взуття, і навіть вечірні сукні. Каже, помилки трапляються. Повернути те, що не підійшло, назад складно і дуже дорого. Простіше комусь віддати.

Докладніше у сюжеті:

В 2019 році українці витратили в закордонних інтернет-магазинах 79 мільярдів гривень

В 2019 році українці витратили в закордонних інтернет-магазинах 79 мільярдів гривень

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Повʼязані теми:

Наступна публікація