Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українців закликали не подорожувати до Замбії через спалах небезпечної хвороби

В африканській країні зафіксовано спалах холери.

Громадянам України рекомендовано відмовитися від поїздок до Республіки Замбія через складну епідеміологічну ситуацію в країні.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України.

"У зв’язку зі спалахом холери в Республіці Замбія, зокрема, в столиці країни м. Лусака, МЗС України рекомендує громадянам України, які планують свої подорожі до Замбії, утриматися від відвідання столиці країни, особливо району Kwanyama, до нормалізації епідеміологічної ситуації", - йдеться у повідомленні.

Також у дипломатичному відомстві рекомендували українцям, які вже перебувають у Замбії, "виявляти особливу обачність та дотримуватися рекомендацій місцевих органів влади, медичних та інших компетентних служб, а також стежити за останніми новинами".

"У разі виявлення симптомів захворювання або виникнення інших обставин, що вимагають негайного консульського реагування, рекомендуємо громадянам України невідкладно звертатися до посольства України в Південно-Африканській Республіці", - додали у МЗС.

Нагадаємо, після Нового року на Дніпропетровщині зафіксували спалах кору. Занедужали 63 людини, з яких 41 – це діти. За даними медиків, кір був завезений із Києва до Кам’янського, далі до Кривого Рогу і вже звідти спалах розповсюдився у Дніпрі.

За перші десять днів нового року у Києві - уже 61 хворий. Фахівці підозрюють, що перші півтора десятка людей інфікувалися під час вистави у цирку "Кобзов", його роботу вже зупинили. На Одещині від інфекції померли троє дітей. Лікарі наполягають, що під час спалаху інфекції вакцинуватися треба навіть після безпосереднього контакту із хворим.

Своєю чергою в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун запевнила, що в Україні немає епідемії кору.

Залиште свій коментар

Вибір редакції