Українців закликали не їхати в Домінікану і Гаїті: там лютує холера

МОЗ рекомендує українцям утриматися від поїздок у Домініканську Республіку й Гаїті через смертельний випадок захворювання на холеру.

Міністерство охорони здоров'я рекомендує українцям утриматися від поїздок у Домініканську Республіку й Гаїті через зафіксований смертельний випадок захворювання на холеру.

Про це сказано в повідомленні МОЗ.

"У Домініканській Республіці зареєстровано перший випадок смерті від холери, яка поширилася із сусіднього Гаїті. Зі слів представників домініканського міністерства охорони здоров'я, людина, яка померла, недавно повернулася із сусідньої країни", - сказано в ньому.

У зв'язку із цим, Державна санітарно-епідеміологічна служба вважає, що ситуація, яка склалася в зазначених країнах, створює ризик захворювання на холеру для громадян України, які планують їх відвідати, а МОЗ рекомендує українцям утриматися від поїздок у країни, де зафіксовано випадки холери.

Як повідомлялось, у листопаді 2010 року Міністерство закордонних справ рекомендувало українцям утриматися до кінця 2010 року від поїздок у Домініканську Республіку у зв'язку з тим, що там було зареєстровано випадок захворювання на холеру.

У вересні 2010 року Україна встановила дипломатичні стосунки з Гаїті.

Читайте також:

В Домініканській Республіці зафіксовано першу смерть від холери

Рік після землетрусу на Гаїті: злидні, банди ґвалтівників і епідемії

Холера на Гаїті вбила вже більше трьох тисяч людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: