Українців закликали утриматися від відпочинку в Туреччині

Українців закликають утриматися від відпочинку в Туреччині через фінансові проблеми турецьких партнерів українських операторів

Державна служба туризму й курортів закликає громадян України утриматися від відпочинку в Туреччині через фінансові проблеми турецьких партнерів українських операторів.

Про це повідомив прес-секретар Держслужби туризму й курортів Леонід Медяний.

"Я б радив не їхати на відпочинок у Туреччину найближчим часом", - сказав Медяний. З його слів, відпочинок у цій країні може зірватися через банкрутства місцевих компаній і приватних підприємців, які виступають партнерами українських туроператорів.

"На жаль, банкрутують ці партнери, і через це страждають наші туристи", - підкреслив Медяний. Він уточнив, що українські туроператори переводять платежі турецьким партнерам за проїзд туристів та їх проживання в Туреччині, однак до готелів ці гроші так і не доходять.

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ заявило, що українських туристів у Туреччині виселяють із готелів у зв'язку з ненадходженням оплати від туроператора - компанії "Карія-Тур".

За результатами переговорів українських дипломатів з турецькою стороною, гендирекция культури й туризму Анталії дала розпорядження готелям не виселяти з номерів туристів-клієнтів "Карія-Тур" до дати їх повернення в Україну.

Читайте також:

Українці бояться звертатися в турфірми через банкрутство відомого туроператора

Від банкрутства турецького туроператора постраждали близько 4 тисяч українців

МЗС врятувало українців у Туреччині, які постраждали від банкрутства туроператора

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: