Українців зобов'язали відмічатися у посольствах після повернення з Європи

Низка країн - членів ЄС, видаючи візи громадянам України, просять деяких із них після поїздки повідомити посольство про своє повернення.

Сікорський
УНІАН
Радослав Сікорський
Низка посольств країн - членів ЄС, зокрема, посольство Франції в Україні, видаючи візи громадянам України, просять деяких із них після поїздки прийти у посольство і повідомити про своє повернення.

При цьому, у разі неявки українця для підтвердження, йому загрожує відмова у видачі візи терміном на 99 місяців.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський на конференції в Брюселі висловив думку, що така практика не є порушенням прав людини. "Ми маємо суверенну візову політику", - додав він.

При цьому польський міністр звернув увагу на те, що його країна надає українцям віз більше, ніж інші країни - члени ЄС, при цьому показник відмов у візах українцям у польських консульствах не перевищує 1%.

"Разом з тим, я відчуваю вашу біль, тому що у нас подібні проблеми зі США", - додав Сікорський.

У свою чергу, міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко зазначив, що Україна постійно піднімає питання лібералізації візового режиму на переговорах із ЄС. "Це питання, яке ми також піднімаємо, але ми бачимо і прогрес", - сказав український міністр.

За його словами, прогрес, зокрема, полягає у зростанні кількості виданих віз, а також у зменшенні кількості відмов українцям, яка зараз не перевищує 4%.

Читайте також:

Україна лідирує за кількістю мігрантів до Росії та Польщі

Польща не підтримала перспективи членства України в ЄС

ЄС не став обіцяти Україні перспективу членства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: