Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українця оштрафували на 800 грн за появу в супермаркеті з прирученою лисичкою

Чоловік не розуміє, в чому він винуватий, бо доглядає за твариною і має на неї необхідні документи.

На Київщині розгорівся скандал через чоловіка, який прийшов до супермаркету з лисицею на повідку. Тварину гладили малі діти, фотографувалися з нею, проте власника і лисицю примусово випровадили магазину, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лисичку звати Стіма, вона надзвичайно лагідна та абсолютно безпечна. Принаймні в цьому переконує її господар Іштван. Він розповів, що купив іще маленьке дитинча у людей, котрі перед тим придбали його на фермі. Тваринку він виходив після неправильного догляду та харчування, тож лисичка дуже прив’язалася до власника. Однак днями чоловік і його чотирилапа подруга втрапили у скандал, бо в супермаркеті лисицю в чоловіка хотіли відібрати, тож там навіть зчинилася бійка.

ВідеоНа Київщині розгорівся скандал під час візиту чоловіка із лисичкою до супермаркету

Маленьке лисеня Іштван купив у людей, які перед тим придбали Стіму на звірофермі. Днями чоловік з твариною завітали до супермаркету, їхні фото відразу облетіли соціальні мережі, адже чоловіка та його лиса з магазину попросили забратися. Їх з магазину забрали примусово, вчинилася бійка. Лисицю намагалися вилучити, проте власник тваринку відвоював.

На Київщині розгорівся скандал під час візиту чоловіка із лисичкою до супермаркету

Керівник охорони крамниці переконує, що ні ні чоловіка, ні лисицю не скривдили. "Тут же громадське місце – ми викликали поліцію, поліції нема. Ірпінська варта його вивела, а що було далі – того ми вже не знаємо", - пояснив представник супермаркету. В муніципальній поліції пояснюють, що чоловік був напідпитку, а звір у нього дикий і невідомо, чи щеплений від сказу та інших хвороб, тож це було джерелом небезпеки.

Представник служби захисту та порятунку тварин Ірина Мурга приїхала з'ясувати ситуацію і побачила велику любов. "Вона дуже любить його, вона постійно тулиться до нього. Ми перевірили паспорт", - пояснила вона. Документ на тварину власник показав і журналістам, бо там є позначка про щеплення від сказу, але штраф господарю все одно виписали. Сплачувати 800 гривень Іштван не хоче, бо не розуміє причин. "За що платити? За те, що перебував у громадському місці з лисичкою, але вона чиста, щеплена", - каже він і дикою твариною називає людину, а не Стіму.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції