Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українцям дозволили подавати заяву про надання матеріальної допомоги в електронній формі

Наразі отримати матеріальну допомогу при народженні дитини можна заповнивши електронну форму через будь-які комп'ютерні мережі.

Уряд дозволив подавати заяву про надання матеріальної допомоги при народженні дитини в електронній формі. Про це йдеться в постанові №890 Кабінету міністрів України від 30 листопада 2016 року. 

Згідно з текстом документу, Кабмін дозволив подавати заяву для отримання соцдопомоги в електронній формі з використанням телекомунікаційних систем.

Також зазначається, що всі необхідні документи для призначення матеріальної допомоги будуть подаватись уповноваженим особам в об'єднаних громадах, а потім передаватимуться в районні управління соціального захисту.

Крім того, розроблено єдину методику у визначенні права на призначення соцдопомоги малозабезпеченим сім'ям, допомоги одиноким матерям, тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, допомоги особам, які доглядають за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу.

Нагадаємо, раніше президент підписав закон, який дозволяє укладати міжнародні договори в електронній формі і скріплювати електронним підписом. Також документи можуть не перекладатись українською мовою, якщо вони складені англійською. 

Відео Президент підписав закон, який дає змогу укладати міжнародні угоди електронній формі

Залиште свій коментар

Вибір редакції