Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українцям не радять їхати до зруйнованих стихією районів Індонезії

Із офіційним попередженням виступило МЗС країни.

Міністерство закордонних справ не рекомендує громадянам України відвідувати пошкоджені землетрусом і цунамі райони Індонезії. Йдеться про місто Палу та район Донггала у провінції Центральний Сулавесі.

Фотогалерея Наслідки землетрусу в Індонезії очима очевидців (7 фото)

"Рекомендуємо громадянам України утриматися від відвідання вказаних територій, а тим, які опинилися в зоні стихійного лиха, неухильно дотримуватися вказівок місцевих органів влади і рятувальних служб щодо заходів безпеки та уважно стежити за їх повідомленнями. При першій можливості повідомити про себе Посольство України в Республіці Індонезія (телефон "гарячої лінії" +628788-489-0918, електронна пошта: emb_id@mfa.gov.ua) та своїх рідних", - повідомляють у дипломатичному відомстві України.

Як повідомлялося, кількість загиблих від потужного землетрусу та спровокованого ним цунамі на індонезійському острові Сулавесі зросла до 1203 осіб. Про це 1 жовтня заявив віце-президент команди швидкого реагування на місці події Інсан Нуррохман.

Відео1200 осіб стали жертвами вбивчого землетрусу та цунамі в Індонезії

Тисяча двісті людей - саме стільки, за даними ЗМІ, стали жертвами вбивчого землетрусу та цунамі в Індонезії. Кілька регіонів південно-азійської острівної країни досі лишаються відрізаними од світу, рятувальники не можуть дістатися туди. А під завалами лишаються тисячі людей. 

1200 осіб стали жертвами вбивчого землетрусу та цунамі в Індонезії

Залиште свій коментар

Вибір редакції